tr-opencart

avatar Şuanki Zaman: 03-29-2024, 07:44 AMHoşgeldin Misafir !
  Şifremi Hatırlat   kayıt ol
opencart temaları

Tema Arkadaşlar opencard 2.0 da yönetim paneli bozuk bilen biri yardım edebilir mi

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Değerlendir:
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
%
Cevapla  Gönder 
v  v
Yazar  kadir1474 - Görüntüleme - Okunma  7679 - Yorum  9

kadir1474v
Acemi Üye
**
Üye user avatar

Konular: 1
Katılma Tarihi: Oct 2014
Rep Puanı: 0
Teşekkürler: 0
0 Mesajına, 0 Teşekkür edildi.

Kişisel Bilgileri: v
Konu Tarihi: 10-19-2014 07:19 PM

Arkadaşlar OpenCart 2.0 Türkçe Yama İndirdim Fakat Yönetim paneli ve sitede birkaç bozukluk var yardımcı olabilirmisiniz.

http://i.hizliresim.com/rdN1pa.png

http://i.hizliresim.com/R6pDRn.png
Alıntı Yaparak Cevapla
Paylaş!

« Önceki | Sonraki »
Cevapla  Gönder 

Bu Konudaki Mesajlar
Arkadaşlar opencard 2.0 da yönetim paneli bozuk bilen biri yardım edebilir mi - kadir1474 - 10-19-2014 07:19 PM

Arkadaşlar opencard 2.0 da yönetim paneli bozuk bilen biri yardım edebilir mi  Konusunun Linki Direk Link
Arkadaşlar opencard 2.0 da yönetim paneli bozuk bilen biri yardım edebilir mi  Konusunun HTML Kodu HTML Link
Arkadaşlar opencard 2.0 da yönetim paneli bozuk bilen biri yardım edebilir mi  Konusu BBCode Linki BBCode Link
Arkadaşlar opencard 2.0 da yönetim paneli bozuk bilen biri yardım edebilir mi  Konusunu Paylaş Sosyal Paylaş

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  OpenCart v2.3.0.2 Sepete Ekle yi Kaldırma Yardım m.aliuzun 0 4,510 05-29-2017 01:15 PM
Son Mesaj: m.aliuzun

Arkadaşlar opencard 2.0 da yönetim paneli bozuk bilen biri yardım edebilir mi indir, Arkadaşlar opencard 2.0 da yönetim paneli bozuk bilen biri yardım edebilir mi Videosu, Arkadaşlar opencard 2.0 da yönetim paneli bozuk bilen biri yardım edebilir mi online izle, Arkadaşlar opencard 2.0 da yönetim paneli bozuk bilen biri yardım edebilir mi Bedava indir, Arkadaşlar opencard 2.0 da yönetim paneli bozuk bilen biri yardım edebilir mi Yükle, Arkadaşlar opencard 2.0 da yönetim paneli bozuk bilen biri yardım edebilir mi Hakkında, Arkadaşlar opencard 2.0 da yönetim paneli bozuk bilen biri yardım edebilir mi nedir, Arkadaşlar opencard 2.0 da yönetim paneli bozuk bilen biri yardım edebilir mi Free indir, Arkadaşlar opencard 2.0 da yönetim paneli bozuk bilen biri yardım edebilir mi oyunu, Arkadaşlar opencard 2.0 da yönetim paneli bozuk bilen biri yardım edebilir mi download

Forum Atla: