tr-opencart

avatar Şuanki Zaman: 04-26-2024, 05:19 AMHoşgeldin Misafir !
  Şifremi Hatırlat   kayıt ol
opencart temaları

Pos Modulunde Ufak bir yardım lazım bu alana ne Gelecek Söyleyebilecek biri Çıkarmı?

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Değerlendir:
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
%
Cevapla  Gönder 
v  v
Yazar  alperen - Görüntüleme - Okunma  1342 - Yorum  2

alperenv
Acemi Üye
**
Üye user avatar

Konular: 4
Katılma Tarihi: Apr 2019
Rep Puanı: 0
Teşekkürler: 0
0 Mesajına, 0 Teşekkür edildi.

Kişisel Bilgileri: v
Konu Tarihi: 04-30-2019 05:21 PM

Herşey para olmuş, Kuveyttürk Opencart Modulu vs herşeyimiz hazır ufak bir yardımla kurulumu tamamlayacağız ama şu resimdeki alanlara ne gelecek bulamadım.
Bu konuda yardımcı olup söyleyebilecek biri varmı aramızda?

Ekli Dosya(lar) Önizleme(ler)
Resmi Büyütmek İçin Tıklayın   
Alıntı Yaparak Cevapla
Paylaş!
teknohizv
Latte
Üye user avatar

Konular: 8
Katılma Tarihi: Feb 2018
Rep Puanı: 13
Teşekkürler: 26
149 Mesajına, 190 Teşekkür edildi.

Konu Tarihi: 04-30-2019 09:35 PM
(04-30-2019 05:21 PM)alperen Yazılan:  Herşey para olmuş, Kuveyttürk Opencart Modulu vs herşeyimiz hazır ufak bir yardımla kurulumu tamamlayacağız ama şu resimdeki alanlara ne gelecek bulamadım.

Checkout için : https://www.site adresiniz.com/index.php?route=checkout/checkout

Toplam için: Bu ödeme türünün devreye girmesi için gereken minimum tutarı yazmalısınız muhtemelen.

Hepsini Kapsa yazan gönderi bölgesi kısmından Türkiye'yi seçin

Sipariş durumu için: Eğer bu şekilde ödeme yapılırsa sipariş durumu ne olarak gösterilsin onu seçin. Mesela hazırlanıyor veya oluşturduğunuz buna benzer farklı bir sipariş durumu.

Durumu için: Aktif i seçmelisiniz ki modül aktif olsun.

Sıralama için: Birden fazla ödeme yöntemi varsa bu ödeme yöntemi kaçıncı sırada gösterilsin ona göre numara yazın. Mesela kapıda ödeme havale gibi seçenekler de var. Sıralamaya yazacağınız numaraya göre sıralanırlar ödeme seçimi aşamasında.
Alıntı Yaparak Cevapla
Paylaş!
 Teşekkür Edenler: BistroMasa
BistroMasav
Bistro Masa
**
Üye user avatar

Konular: 0
Katılma Tarihi: May 2019
Rep Puanı: 0
Teşekkürler: 1
0 Mesajına, 0 Teşekkür edildi.

Konu Tarihi: 05-01-2019 01:39 AM
(04-30-2019 09:35 PM)teknohiz Yazılan:  
(04-30-2019 05:21 PM)alperen Yazılan:  Herşey para olmuş, Kuveyttürk Opencart Modulu vs herşeyimiz hazır ufak bir yardımla kurulumu tamamlayacağız ama şu resimdeki alanlara ne gelecek bulamadım.

Checkout için : https://www.site adresiniz.com/index.php?route=checkout/checkout

Toplam için: Bu ödeme türürünün devreye girmesi için gereken minimum tutarı yazmalısınız muhtemelen.

Hepsini Kapsa yazan gönderi bölgesi kısmından Türkiye'yi seçin

Sipariş durumu için: Eğer bu şekilde ödeme yapılırsa sipariş durumu ne olarak gösterilsin onu seçin. Mesela hazırlanıyor veya oluşturduğunuz buna benzer farklı bir sipariş durumu.

Durumu için: Aktif i seçmelisiniz ki modül aktif olsun.

Sıralama için: Birden fazla ödeme yöntemi varsa bu ödeme yöntemi kaçıncı sırada gösterilsin ona göre numara yazın. Mesela kapıda ödeme havale gibi seçenekler de var. Sıralamaya yazacağınız numaraya göre sıralanırlar ödeme seçimi aşamasında.

Benzer bir sorun bizde de vardı teşekkürler.
Alıntı Yaparak Cevapla
Paylaş!

« Önceki | Sonraki »
Cevapla  Gönder 

Pos Modulunde Ufak bir yardım lazım bu alana ne Gelecek Söyleyebilecek biri Çıkarmı? Konusunun Linki Direk Link
Pos Modulunde Ufak bir yardım lazım bu alana ne Gelecek Söyleyebilecek biri Çıkarmı? Konusunun HTML Kodu HTML Link
Pos Modulunde Ufak bir yardım lazım bu alana ne Gelecek Söyleyebilecek biri Çıkarmı? Konusu BBCode Linki BBCode Link
Pos Modulunde Ufak bir yardım lazım bu alana ne Gelecek Söyleyebilecek biri Çıkarmı? Konusunu Paylaş Sosyal Paylaş

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Üye Girişi Yaptıktan Sonra Anasayfaya Yönlendirmek İstiyorum Yardım Edermisiniz. ysbozkurt 2 4,362 03-07-2022 05:34 AM
Son Mesaj: laxton
  Lütfen **** Yardım... agandon1978 0 568 01-09-2020 11:57 PM
Son Mesaj: agandon1978
  depolama dizini hakkında yardım forumcu89 2 2,722 12-09-2019 09:58 PM
Son Mesaj: erman34
  Export/Import hata mesajı yardım! weword 1 2,824 11-20-2019 09:03 PM
Son Mesaj: yasin85
  [Modifikasyon] OpenCart 1.5.6.4 .webp yardım rovling 2 1,197 10-15-2019 05:16 PM
Son Mesaj: serajans
  mCrypt Hatası Lütfen Yardım Edin Burak Acil 4 12,111 01-17-2019 11:46 PM
Son Mesaj: leventunal
  SSL kurulumu yardım lütfen substr 4 2,582 12-29-2018 01:52 PM
Son Mesaj: safakozt
  Config hatası **** yardım lutfen dahauygunal 6 1,850 10-05-2018 11:44 AM
Son Mesaj: gamehousse
Information Yardım Lütfen E-ticaret başlangıç için neler yapımalı. saliih.aliis 3 1,518 05-23-2018 06:57 PM
Son Mesaj: e-ticaretdersleri
  **** yardım hata ketweb 0 1,223 05-15-2018 06:43 PM
Son Mesaj: ketweb

Pos Modulunde Ufak bir yardım lazım bu alana ne Gelecek Söyleyebilecek biri Çıkarmı? indir, Pos Modulunde Ufak bir yardım lazım bu alana ne Gelecek Söyleyebilecek biri Çıkarmı? Videosu, Pos Modulunde Ufak bir yardım lazım bu alana ne Gelecek Söyleyebilecek biri Çıkarmı? online izle, Pos Modulunde Ufak bir yardım lazım bu alana ne Gelecek Söyleyebilecek biri Çıkarmı? Bedava indir, Pos Modulunde Ufak bir yardım lazım bu alana ne Gelecek Söyleyebilecek biri Çıkarmı? Yükle, Pos Modulunde Ufak bir yardım lazım bu alana ne Gelecek Söyleyebilecek biri Çıkarmı? Hakkında, Pos Modulunde Ufak bir yardım lazım bu alana ne Gelecek Söyleyebilecek biri Çıkarmı? nedir, Pos Modulunde Ufak bir yardım lazım bu alana ne Gelecek Söyleyebilecek biri Çıkarmı? Free indir, Pos Modulunde Ufak bir yardım lazım bu alana ne Gelecek Söyleyebilecek biri Çıkarmı? oyunu, Pos Modulunde Ufak bir yardım lazım bu alana ne Gelecek Söyleyebilecek biri Çıkarmı? download

Forum Atla: