tr-opencart

avatar Şuanki Zaman: 05-03-2024, 01:24 AMHoşgeldin Misafir !
  Şifremi Hatırlat   kayıt ol
opencart temaları

Stok Miktarı Olarak Seçenekler Alınsın

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Değerlendir:
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
%
Cevapla  Gönder 
v  v
Yazar  polat_yener - Görüntüleme - Okunma  4408 - Yorum  4

polat_yenerv
Üye
Üye user avatar

Konular: 26
Katılma Tarihi: Apr 2012
Rep Puanı: 0
Teşekkürler: 1
1 Mesajına, 1 Teşekkür edildi.

Kişisel Bilgileri: v
Konu Tarihi: 09-25-2012 03:27 PM
(09-25-2012 03:18 PM)ITECHINN Yazılan:  
(09-25-2012 03:14 PM)polat_yener Yazılan:  Merhaba arkadaşlar ya bir konu da yardım edebilir misiniz. şimdi sitemizde ürün girerken bazı ürünlerin seçenekleri var bazılarının yok. seçenek olan ürünlerde alttaki seçenekteki ürün sayılarını alsın sadece ve siparişleri bunlara göre alsın istiyorum ama olmuyor

Tam olarak anlayamadım, biraz daha detaylı anlatabilir misiniz?

mesela şöyle ben bir alışveriş sitesi kurdum elimde iki ürün var biri kalem biri de gözlük
anahtarlığın alt seçenekleri yok ama gözlük için renk diye ve boyut diye alt seçenekler açtım.
renk seçeneğine 1400 tane stok miktarı girdim boyut seçeneğine de 1800 girdim ama ürün eklerken ürün adını yazdığımız ana ekranda stok miktarı girmek istemiyorum. yani o kısım opsiyonel olsun istiyorum. ana stok sayısına değer girmeğince altta seçenekteki stok sayılarına dayalı sipariş alabileyim istiyorum. çünkü binlerce farklı sayıda seçeneklere ürün eklenecek bunları tek tek toplayıp ana stok sayısına girmek istemiyorum.
Alıntı Yaparak Cevapla
Paylaş!

« Önceki | Sonraki »
Cevapla  Gönder 

Bu Konudaki Mesajlar
RE: Stok Miktarı Olarak Seçenekler Alınsın - polat_yener - 09-25-2012 03:27 PM

Stok Miktarı Olarak Seçenekler Alınsın Konusunun Linki Direk Link
Stok Miktarı Olarak Seçenekler Alınsın Konusunun HTML Kodu HTML Link
Stok Miktarı Olarak Seçenekler Alınsın Konusu BBCode Linki BBCode Link
Stok Miktarı Olarak Seçenekler Alınsın Konusunu Paylaş Sosyal Paylaş

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  XLS Entegrasyon ve site üzerinde ANLIK stok adedi gösterilmesi wmserdar 1 868 07-23-2019 03:06 PM
Son Mesaj: wmserdar

Stok Miktarı Olarak Seçenekler Alınsın indir, Stok Miktarı Olarak Seçenekler Alınsın Videosu, Stok Miktarı Olarak Seçenekler Alınsın online izle, Stok Miktarı Olarak Seçenekler Alınsın Bedava indir, Stok Miktarı Olarak Seçenekler Alınsın Yükle, Stok Miktarı Olarak Seçenekler Alınsın Hakkında, Stok Miktarı Olarak Seçenekler Alınsın nedir, Stok Miktarı Olarak Seçenekler Alınsın Free indir, Stok Miktarı Olarak Seçenekler Alınsın oyunu, Stok Miktarı Olarak Seçenekler Alınsın download

Forum Atla: