tr-opencart

avatar Şuanki Zaman: 05-19-2024, 05:23 AMHoşgeldin Misafir !
  Şifremi Hatırlat   kayıt ol
opencart temaları

E-Ticaret ile ilgili Sorularım

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Değerlendir:
  • 1 Oy - 5 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
%
Cevapla  Gönder 
v  v
Yazar  sorumax - Görüntüleme - Okunma  6745 - Yorum  11

sorumaxv
Acemi Üye
**
Üye user avatar

Konular: 1
Katılma Tarihi: Jan 2013
Rep Puanı: 0
Teşekkürler: 0
0 Mesajına, 0 Teşekkür edildi.

Kişisel Bilgileri: v
Konu Tarihi: 01-22-2013 12:23 AM
Cevaplarınız için çok teşekkür ediyorum saygıdeğer arkadaşlar... Ben cevaplar üzerinden sorulara devam edeyim müsaadenizle.

1-) Şahıs firması açmak için tam olarak neler gerekli? Reşit olmama çok kısa bir süre var, reşitlik anına kadar şahıs firmasını memur olan babam üzerine açtırıp daha sonrasında reşit olduğumda kendi üzerime aldırabilir miyim? Babamın memur olması Homeoffice açmasını engeller mi? Eğer engellemiyor da mümkün olabiliyorsa benim şahıs firması açmam adına ne yapmam gerek, adım adım listeleyebilir misiniz?

2-) Sattığım ürünlerin tamamı dijital ürünler olacak ve dijital ortamda kullanılabilinecek, yani kargoluk bir durum yok, online gönderim yapacağım. Bu durumda faturaları ne diye kesmem gerekiyor? Basmam gerekiyor mu yoksa bilgisayar ortamında dosyalı halde dursalar bir sıkıntı teşkil ederler mi? Faturaları ve vergilendirmeleri devlete ödeyecek kişi yine muhasebeci (yahut mali müşavir) şahıs mı olacak?

3-) Şahıs firması açtıktan sonra PAYU ile anlaşmam mümkün olabilir mi? Yoksa her bankadan ayrı ayrı pos almam gerekir mi?
Alıntı Yaparak Cevapla
Paylaş!

« Önceki | Sonraki »
Cevapla  Gönder 

Bu Konudaki Mesajlar
E-Ticaret ile ilgili Sorularım - sorumax - 01-21-2013, 08:56 PM
RE: E-Ticaret ile ilgili Sorularım - sorumax - 01-22-2013 12:23 AM

E-Ticaret ile ilgili Sorularım Konusunun Linki Direk Link
E-Ticaret ile ilgili Sorularım Konusunun HTML Kodu HTML Link
E-Ticaret ile ilgili Sorularım Konusu BBCode Linki BBCode Link
E-Ticaret ile ilgili Sorularım Konusunu Paylaş Sosyal Paylaş

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Başka bir E-ticaret scriptini Opencart'a Taşıma kurinshikari 2 3,824 01-31-2019 06:14 PM
Son Mesaj: ibrahim_130
  Turkcell Superonline ilgili ne dusunuyorsunuz munzur44 0 1,701 12-07-2013 01:18 PM
Son Mesaj: munzur44
  Maliye Bakanlığı e-ticaret mükelleflerini uyardı nokta 0 1,990 02-20-2013 09:25 PM
Son Mesaj: nokta
  HitPara | E-Ticaret Sistemleri İçin %100 Hit Strateji Ağı Gökhan TAYLAN 3 3,519 10-10-2012 10:21 AM
Son Mesaj: BLaDe

E-Ticaret ile ilgili Sorularım indir, E-Ticaret ile ilgili Sorularım Videosu, E-Ticaret ile ilgili Sorularım online izle, E-Ticaret ile ilgili Sorularım Bedava indir, E-Ticaret ile ilgili Sorularım Yükle, E-Ticaret ile ilgili Sorularım Hakkında, E-Ticaret ile ilgili Sorularım nedir, E-Ticaret ile ilgili Sorularım Free indir, E-Ticaret ile ilgili Sorularım oyunu, E-Ticaret ile ilgili Sorularım download

Forum Atla: