tr-opencart

avatar Şuanki Zaman: 05-19-2024, 11:18 AMHoşgeldin Misafir !
  Şifremi Hatırlat   kayıt ol
opencart temaları

Kredi Sistemi ile alışveriş Yardım

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Değerlendir:
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
%
Konu Kapalı  Gönder 
v  v
Yazar  Eray34 - Görüntüleme - Okunma  8495 - Yorum  15

osdem66v
Forum Kurucusu
Administrators user avatar

Konular: 158
Katılma Tarihi: Dec 2011
Rep Puanı: 27
Teşekkürler: 393
522 Mesajına, 1442 Teşekkür edildi.

Kişisel Bilgileri: v
Konu Tarihi: 07-10-2014 12:50 AM
(Bu Mesaj 07-10-2014 12:54 AM değiştirilmiştir. Değiştiren : osdem66.)
(07-04-2014 10:38 AM)Eray34 Yazılan:  
(06-29-2014 10:42 AM)osdem66 Yazılan:  Merhaba;
20$ olan özellik müşteri gruplarına kategori gizleme özelliği basit miş ya..! lütfen bize nasıl yapıldıgını anlatırmısınız;basit olduğunu düşündüğünüze göre nasıl yapılabildiğini de biliyorsunuz demek ki çünki bir iş ypabilen insana basit gelir; Bir zamanlar 20 li yaşlarımın başlarında Uçak kullanmak baktığımda bana da cok basit geliyordu, bana göre ne zorluğu vardı ki, oturuyorsun pilot koltuğuna Bir kol var tutuyorsun orada zaten boşluktasın çapacağın bir yerde yok uçağı düz tutabildin mi sorun yok uçup gitmek gibi geliyor e peki iniş?Smile)).. ama sonra diyorum ki bana bu basit geliyorsa neden bu pilotlara bu kadar ağır ve malyetli yüksek eğitimler veriliyor neden herkes pilot olamıyor diye; işte bu görünüşte basit gelmesi ve bu pahalı eğitim çelişkisi aslında hiçte kolay olamayacağı sonucunu önüme koyuyor ve sonunda anladım ki Nasıl yapıldıgını bilmediğim hiç bir şeyin aslında görünüğü kadar basit olmadığdır.. bu arada yaşım 48 pilotluk hayalimin tecrübesiyle sabittir..

Bizde zaten herşeyi parayla al demedik bu forumun varlığı amacıda budur belki bunun ücretsizini de bulabilrisiniz ki ondan daha zor ve detaylı eklentileri ücretsiz paylaşılıyor, paylaşıyoruz zaten ama kullandıgınız cümlelerle insanların emeğiniz de basit diyerek küçümsemeyin lütfen.. bu antipati oluşturur ve malesef alacağınız yardıma da engel olur.

1.si Çok alakasız bir örnekleme yapmışsınız ki bu büyük ihtimalle yanlış anladığınızdan dolayı.

2.si Ben yapılan işe basit demedim. Opencart kendi sistemine bu özelliği eklemiş olsa ( Tıpkı Prestashop gibi ) kimse " bu özellik iyimiş, çok enteresan birşey " gibi şaşırtıcı tepkilere maruz kalmazdı. Bu tepkiler olmayacağı için basit bir özellik dedim ve hatta belirttim, olduğu zaman basit ve normal birşey gibi geliyor insana. Ama olmadığın da YAPMASI ZOR ve ÖNEMLİ HALE geliyor diye. Mesela alışveriş yapan kişinin ip adresini göremesek ve bunu eklenti yapıp ücretle satmak saçmadır. Aslında Sistemin hatası, nitekim olmayan özellikleri kim emek verip, uğraşıp yazsa ücretli vermek hakkıdır ona kimse bişey diyemez. Eğer dediğimi anlatabildiysem ve anlamışsanız konu fazla uzamasın Smile Bu arada dediğim sistemi hallettim, isterseniz kilitleyebilirsiniz.

İşte bu özellik henüz opencarta eklenmmemiş bunun gibi bir çok eklenmemiş yada ihtiyac duyulan konular var bir çoğunuda yapılıyor kimi ücretsiz kimi ücretli... bu forumda bir çok arkadaş var yaptıgı zaman ücretsiz paylaşan... aradaki fark nedir biliyormusunuz biz yapınca paylaşıyoruz siz ise yapınca sorunumu çözdüm işim bitti hadi eyvallah konu kilit diyorsunuz; bir insan yukarda yazdıkları ile sorununu çözdükten sonra bunu nasıl çözdüğünü paylaşmaması büyük bir çelişki madem payalşımcılık madem birlerinden bunu bekliyorsunuz, madem size göre ücretli olamayacak bir eklenti eeee sizde buyrun buradan yakınSmile)) madem çözdünüz anlatında herkes faydalasın... lafa gelince dil papuç icrata gelince arab işi yani mafişSmile))
osdem66
Paylaş!
 Teşekkür Edenler: Gökhan TAYLAN

« Önceki | Sonraki »
Konu Kapalı  Gönder 

Bu Konudaki Mesajlar
RE: Cvp: Kredi Sistemi ile alışveriş Yardım - osdem66 - 07-10-2014 12:50 AM

Kredi Sistemi ile alışveriş Yardım Konusunun Linki Direk Link
Kredi Sistemi ile alışveriş Yardım Konusunun HTML Kodu HTML Link
Kredi Sistemi ile alışveriş Yardım Konusu BBCode Linki BBCode Link
Kredi Sistemi ile alışveriş Yardım Konusunu Paylaş Sosyal Paylaş

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  opencart 3.x için iyzico ödeme metodu yükleme konusunda yardım istiyorum modasude 1 2,084 12-11-2018 04:15 PM
Son Mesaj: modasude
  [Mod] YARDIM Asena0683 4 1,226 11-06-2018 10:51 AM
Son Mesaj: Asena0683
  tükendi 1.5.6.3 yardım furkanyvz 0 1,691 06-06-2016 12:43 PM
Son Mesaj: furkanyvz
  [Mod] Alt Kategori Resimlerini Gösterme Eklentisinde Yardım cokasi 3 2,748 05-01-2016 03:29 PM
Son Mesaj: Montana
  [Mod] Sadece Mağaza Kredisi ile Alışveriş grrtr 5 4,628 03-04-2016 03:22 AM
Son Mesaj: web41
  opencart 2.0.1.1 PayPal Express Checkout kredi kart seçeneğini ekrana çıkartma berkant41 6 5,493 03-02-2016 02:33 AM
Son Mesaj: ferzade
Sad vqmod kurdum site tepki vermiyor cok **** bi yardım nevruzenci 0 1,780 09-17-2015 11:44 AM
Son Mesaj: nevruzenci
Exclamation [Modifikasyon] Elle Fiyat Yazma (Yardım) alish 8 4,855 02-12-2015 12:42 PM
Son Mesaj: nickelaj
  Bazı modüller arıyordum yardım edebilcek var mı? blade538 1 1,844 02-07-2015 11:51 PM
Son Mesaj: Gökhan TAYLAN
  Sizin için seçtiklerimiz modülü yardım barikat87 1 2,728 01-29-2015 01:48 PM
Son Mesaj: barikat87

Kredi Sistemi ile alışveriş Yardım indir, Kredi Sistemi ile alışveriş Yardım Videosu, Kredi Sistemi ile alışveriş Yardım online izle, Kredi Sistemi ile alışveriş Yardım Bedava indir, Kredi Sistemi ile alışveriş Yardım Yükle, Kredi Sistemi ile alışveriş Yardım Hakkında, Kredi Sistemi ile alışveriş Yardım nedir, Kredi Sistemi ile alışveriş Yardım Free indir, Kredi Sistemi ile alışveriş Yardım oyunu, Kredi Sistemi ile alışveriş Yardım download

Forum Atla: